sobota, 31 stycznia 2009
niedziela, 11 stycznia 2009

GRAMY!!! Nasze aukcje są na różnych kontach pod wspólnym tytułem!!!

DZIANA MAFIA gra w ORKIESTRZE

Zapraszamy pięknie, niech wielka okierstra brzmi!

16:57, dzianamafia
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 stycznia 2009

 

DZIANA MAFIA przygotowuje się do wiosny, tak, tak! Za oknami mroźno, a my dziejemy letnie topiki.

Mamy zamiar zrobić miejsce na naszych półkach, więc zapraszamy na wyprzedaż! U nas maksymalna obniżka to 30%  jednak trzeba się targować samemu! Ten drobny wysiłek może się zaskakująco opłacić! Jak to zrobić? Trzeba wysłać do nas maila, wskazać interesujące przedmioty i zaproponować własną cenę!  Gorąco zapraszamy, bo ta akcja nie potrwa długo - oficjalnie rozpocznie się od poniedziałku, ale już można mailować!

dzianamafia(małpa)gmail.com

Tradycja targowania się zanika - ratujmy ją! To może być przecież świetna zabawa dla obu stron. Ceny mafijne nie są wyśrubowane, proszę pamiętać, że niektóre rzeczy wmagają kilkunastu, kilkudziesięciu godzin pracy...

Dziejemy dla Was, zapraszamy!

22:48, dzianamafia
Link Komentarze (4) »
czwartek, 01 stycznia 2009

Witamy pieknie na blogu Dzianej Mafii!
Nowy Rok to piękna data,  dobry moment na rozpoczęcie pisania bloga.


Na dobry początek życzenia: niech ten rok będzie szczęśliwy, niech każdy znajdzie swój łut szczęscia, który jest wart więcej niż worek złota!

Czego się można spodziewać po naszym blogu? Chyba łatwiej napisać o tym, czego się spodziewać nie można! Z pewnością nie bedzie tu nudy, pesymizmu i żadnego smęcenia. Dostarczyciele owych towarów mieszczą się pod innym adresem!

Co jak co, ale Mafię stanowi szczególne towarzystwo. Z optymizmem jest nam do twarzy równie jak z drutami i szydełkami.

Naszym Drogim Czytelnikom dostarczymy lektury ciekawej i rozmaitej. Będziemy informować o życiu wewnętrznym naszego sklepu-galerii,  wydarzeniach, niektórych planach. Niektórych, bowiem jak wszystkie porządne mafie, mamy też swoje tajemnice.

Będzie tu trochę beletrystyki - opowiadanka o mrożących w żyłach krew przygodach, jakich mogą dostarczyć z pozoru niewinne, często lekceważone, robótki ręczne...

Serdecznie zapraszamy: zerkajcie przychylnym okiem na naszego bloga.  

18:34, dzianamafia
Link Komentarze (6) »
.